GANT Vit/Stål 36 mm — GANT Damklocka — Vit urtavla och Mesh i roseguldton armband — 50 m / 5 ATM — Glas: Mineral — Boett: Borstat/polerat stål i roseguldton
I lager
2 590 kr Det ursprungliga priset var: 2 590 kr.2 190 krDet nuvarande priset är: 2 190 kr.
I lager
Specification
Produktkategori
| Varumärke | GANT |
|---|
| Artikelnummer: | G128006 |
|---|---|
| EAN-nummer: | 7333240001203 |
Design och Stil
| Boettfärg | Borstat/polerat stål i roseguldton |
|---|---|
| Färg armband/länk | Mesh i roseguldton |
| Färg Urtavla | Vit |
Tekniska Specifikationer
| Diameter | 36 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 7.00 mm |
| Boett | Borstat/polerat stål i roseguldton |
| Armband | Mesh i roseguldton |
| Glas | Mineral |
| Vattenskydd | 50 m / 5 ATM |
| Datumangivelse | Datum |
| Boettfärg | Borstat/polerat stål i roseguldton |
| Lås | Viklås |
Användningsinformation
| Datumangivelse | Datum |
|---|---|
| Kön | Dam |
| Garanti | 2 år |
Vår Frakt- och Leveranspolicy
Vi vill göra din shoppingupplevelse så enkel och trygg som möjligt. Här hittar du all information om hur vi hanterar frakt och leverans av dina beställningar.
Leveranstider och hantering
Vi skickar paket varje vardag (måndag till fredag) efter klockan 16:00.
Leveranspartner
Vi samarbetar med PostNord och DHL för att säkerställa att dina paket levereras tryggt och säkert.
Fraktkostnad
Fri frakt till postbox eller hemadress för beställningar över 1000 SEK.
För beställningar under 1000 SEK tillkommer en fraktkostnad på 65 SEK.
Frakt till ombud kostar 99 SEK oavsett ordervärde.
Leveranstider beroende på produkt
Produkter i lager: Leveranstiden är normalt 2-3 arbetsdagar från det att paketet lämnar vårt lager.
Beställningsvaror: Leveranstiden kan vara 2-4 veckor beroende på leverantörens tillgänglighet.
Frakttyper
Frakt till postbox eller hemadress:
Paketet lämnas vanligtvis i din postbox eller vid din dörr. Observera att vi inte ansvarar för eventuell stöld efter att paketet har levererats och placerats på angiven plats.Frakt till ombud:
Paketet skickas till ett närliggande ombud där du kan hämta ut ditt paket.
1 recension av GANT Vit/Stål 36 mm
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
RELATERADE PRODUKTER
GANT Park Avenue Vit/Stål 32 mm
Slut i lager
Seiko SRPJ89K1 5 Sports Field Herrklocka 36.4 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Hugo Boss Energy Herrklocka 44 mm med Guldfärgat Stålarmband
I lager, 2–3 dagars leverans
Michael Kors Kerry Silverfärgad pärlemor med kristaller/Stål 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Tissot PR 100 Chronograph Gent Silverfärgad/Stål 41 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…
Seiko 5 Sports SRPL85K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL83K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL79K1 Automatisk Herrklocka 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL77K1 Automatisk Herrklocka 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPK08K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans

Lainey I –
Jag känner mig så chic med min nya klocka! 💁