GANT Park Hill Day-Date Blå/Stål 43.5 mm — GANT Park Hill Day-Date Herrklocka — Blå urtavla och Silver/grå armband — 50 m / 5 ATM — Glas: Mineral — Boett: Rostfritt stål. silver/grå
I lager
2 475 kr Det ursprungliga priset var: 2 475 kr.2 150 krDet nuvarande priset är: 2 150 kr.
I lager
Specification
Produktkategori
| Varumärke | GANT |
|---|
| Artikelnummer: | G121003 |
|---|---|
| Familj | Park Hill Day-Date |
| EAN-nummer: | 7333240000626 |
Design och Stil
| Boettfärg | Silver/grå |
|---|---|
| Färg armband/länk | Silver/grå |
| Färg Urtavla | Blå |
Tekniska Specifikationer
| Diameter | 43.5 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 11 mm |
| Boett | Rostfritt stål. silver/grå |
| Armband | Rostfritt stål. silver/grå |
| Glas | Mineral |
| Vattenskydd | 50 m / 5 ATM |
| Datumangivelse | Datum |
| Boettfärg | Silver/grå |
| Lås | Viklås |
Användningsinformation
| Datumangivelse | Datum |
|---|---|
| Kön | Herr |
| Garanti | 2 år |
Vår Frakt- och Leveranspolicy
Vi vill göra din shoppingupplevelse så enkel och trygg som möjligt. Här hittar du all information om hur vi hanterar frakt och leverans av dina beställningar.
Leveranstider och hantering
Vi skickar paket varje vardag (måndag till fredag) efter klockan 16:00.
Leveranspartner
Vi samarbetar med PostNord och DHL för att säkerställa att dina paket levereras tryggt och säkert.
Fraktkostnad
Fri frakt till postbox eller hemadress för beställningar över 1000 SEK.
För beställningar under 1000 SEK tillkommer en fraktkostnad på 65 SEK.
Frakt till ombud kostar 99 SEK oavsett ordervärde.
Leveranstider beroende på produkt
Produkter i lager: Leveranstiden är normalt 2-3 arbetsdagar från det att paketet lämnar vårt lager.
Beställningsvaror: Leveranstiden kan vara 2-4 veckor beroende på leverantörens tillgänglighet.
Frakttyper
Frakt till postbox eller hemadress:
Paketet lämnas vanligtvis i din postbox eller vid din dörr. Observera att vi inte ansvarar för eventuell stöld efter att paketet har levererats och placerats på angiven plats.Frakt till ombud:
Paketet skickas till ett närliggande ombud där du kan hämta ut ditt paket.
16 recensioner av GANT Park Hill Day-Date Blå/Stål 43.5 mm
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
RELATERADE PRODUKTER
Tissot Carson Silverfärgad/Läder 41 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Jovial Grön/Stål 40.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
2 398 krSEIKO 5 Sports Automatisk Svart/Stål 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Diesel Mega Chief Guldtonad/Stål 51 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Tissot Chemin des Tourelles Automatisk Silver/Roséguld 42 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…
Tissot T-Sport Chrono XL Quartz T116.617.11.057.00 Herrklocka
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL85K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL83K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL79K1 Automatisk Herrklocka 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL77K1 Automatisk Herrklocka 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans

Kayleigh L –
Jag är så imponerad av den snabba och effektiva leveransen från URX Online Store. Klockan kom i perfekt skick och är helt underbar!
Tobiasson L –
Perfekta 👌💖🕰️
Arvid L –
Den här klockan är ett utmärkt tillskott till min samling.
Levi A –
Klockan är så elegant och stilren. Jag får många komplimanger när jag bär den.