GANT Park Avenue Vit/Stål 28 mm — GANT Park Avenue Damklocka — Vit urtavla och Guld armband — 50 m / 5 ATM — Glas: Mineral — Boett: Stål
Slut i lager
1 990 kr Det ursprungliga priset var: 1 990 kr.1 790 krDet nuvarande priset är: 1 790 kr.
Slut i lager
Specification
Produktkategori
| Varumärke | GANT |
|---|
| Artikelnummer: | G126004 |
|---|---|
| Familj | Park Avenue |
| EAN-nummer: | 7333240001036 |
Design och Stil
| Boettfärg | Guld |
|---|---|
| Färg armband/länk | Guld |
| Färg Urtavla | Vit |
Tekniska Specifikationer
| Diameter | 28 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 6 mm |
| Boett | Stål |
| Armband | Stål |
| Glas | Mineral |
| Vattenskydd | 50 m / 5 ATM |
| Datumangivelse | Datum |
| Boettfärg | Guld |
| Lås | Viklås |
Användningsinformation
| Datumangivelse | Datum |
|---|---|
| Kön | Dam |
| Garanti | 2 år |
GANT G126004 är en damklocka av typen Dressmodell med en diameter på 28,00 mm och en boetttjocklek på 6,00 mm. Boetten är tillverkad av borstat/polerat gulguldtonat stål och har en guldfärg. Armbandet är gjort av guldfärgat gulguldtonat stål med en bredd på 12 mm. Klockan har en viklås i gulguldtonat stål, mineralglas, ett kvartsur (batteridrivet verk), och en vattentäthet på 5 ATM.
Vår Frakt- och Leveranspolicy
Vi vill göra din shoppingupplevelse så enkel och trygg som möjligt. Här hittar du all information om hur vi hanterar frakt och leverans av dina beställningar.
Leveranstider och hantering
Vi skickar paket varje vardag (måndag till fredag) efter klockan 16:00.
Leveranspartner
Vi samarbetar med PostNord och DHL för att säkerställa att dina paket levereras tryggt och säkert.
Fraktkostnad
Fri frakt till postbox eller hemadress för beställningar över 1000 SEK.
För beställningar under 1000 SEK tillkommer en fraktkostnad på 65 SEK.
Frakt till ombud kostar 99 SEK oavsett ordervärde.
Leveranstider beroende på produkt
Produkter i lager: Leveranstiden är normalt 2-3 arbetsdagar från det att paketet lämnar vårt lager.
Beställningsvaror: Leveranstiden kan vara 2-4 veckor beroende på leverantörens tillgänglighet.
Frakttyper
Frakt till postbox eller hemadress:
Paketet lämnas vanligtvis i din postbox eller vid din dörr. Observera att vi inte ansvarar för eventuell stöld efter att paketet har levererats och placerats på angiven plats.Frakt till ombud:
Paketet skickas till ett närliggande ombud där du kan hämta ut ditt paket.
1 recension av GANT Park Avenue Vit/Stål 28 mm
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
RELATERADE PRODUKTER
Hugo Boss Pioneer Grön/Stål 44 mm
Slut i lager
Seiko SRPH23K1 5 Sports Field Herrklocka 39.4 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Oris Aquis Date Herrklocka 43,50 mm med Rostfritt Stålarmband
I lager, 2–3 dagars leverans
Tissot T116.617.22.041.00 Chrono XL Classic Herrklocka
I lager, 2–3 dagars leverans
Maserati herrklocka Modena Blå/Stål 45 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…
Seiko 5 Sports SRPL87K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm – Gul Urtavla
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL59K1 Automatisk Herrklocka 37.4 mm – Guld Urtavla
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko SSK047K1 5 Sports Automatisk Herrklocka 42.5 mm – Pepsi® GMT Edition
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko SSK015J1 Presage Style60’s SSK015J1 GMT Limited Edition 40.8 mm
Slut i lager
Seiko SRPL99K1 5 Sports Herrklocka 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans

Amelia Q –
Rekommenderar starkt till alla klockentusiaster där ute! ⏱️