SEIKO Dress Vit/Stål 38.90 mm — SEIKO Dress Herrklocka — Vit urtavla och Gulguldtonat stål armband — 10 ATM (100 m) — Glas: Repskyddat safirglas — Boett: Borstat/polerat stål
I lager
4 698 kr Det ursprungliga priset var: 4 698 kr.3 599 krDet nuvarande priset är: 3 599 kr.
I lager
Specification
Produktkategori
| Varumärke | SEIKO |
|---|---|
| Urverkstyp | Kvarts (batteridrivet) |
| Urverk | 6N52 |
| Artikelnummer: | SUR558P1 |
|---|---|
| Familj | Dress |
| EAN-nummer: | 4954628250704 |
Design och Stil
| Boettfärg | Stål |
|---|---|
| Färg armband/länk | Gulguldtonat stål |
| Färg Urtavla | Vit |
Tekniska Specifikationer
| Diameter | 38.90 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 8.50 mm |
| Boett | Borstat/polerat stål |
| Armband | Borstat och polerat stål, Gulguldtonat stål |
| Glas | Repskyddat safirglas |
| Vattenskydd | 10 ATM (100 m) |
| Datumangivelse | Datum |
| Boettfärg | Stål |
| Lås | Viklås i stål |
Användningsinformation
| Datumangivelse | Datum |
|---|---|
| Kön | Herr |
| Garanti | 2 år |
Vår Frakt- och Leveranspolicy
Vi vill göra din shoppingupplevelse så enkel och trygg som möjligt. Här hittar du all information om hur vi hanterar frakt och leverans av dina beställningar.
Leveranstider och hantering
Vi skickar paket varje vardag (måndag till fredag) efter klockan 16:00.
Leveranspartner
Vi samarbetar med PostNord och DHL för att säkerställa att dina paket levereras tryggt och säkert.
Fraktkostnad
Fri frakt till postbox eller hemadress för beställningar över 1000 SEK.
För beställningar under 1000 SEK tillkommer en fraktkostnad på 65 SEK.
Frakt till ombud kostar 99 SEK oavsett ordervärde.
Leveranstider beroende på produkt
Produkter i lager: Leveranstiden är normalt 2-3 arbetsdagar från det att paketet lämnar vårt lager.
Beställningsvaror: Leveranstiden kan vara 2-4 veckor beroende på leverantörens tillgänglighet.
Frakttyper
Frakt till postbox eller hemadress:
Paketet lämnas vanligtvis i din postbox eller vid din dörr. Observera att vi inte ansvarar för eventuell stöld efter att paketet har levererats och placerats på angiven plats.Frakt till ombud:
Paketet skickas till ett närliggande ombud där du kan hämta ut ditt paket.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
RELATERADE PRODUKTER
SEIKO Prospex Automatisk Blå/Stål 45 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
SEIKO Conceptual Blå/Stål 41.5 mm
Slut i lager
Tissot T-Race MotoGP™ 2023 Limited Edition Herrklocka
I lager, 2–3 dagars leverans
Emporio Armani 32 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko SRPJ09K1 5 Sports Field “Stealth” Herrklocka 39.4
I lager, 2–3 dagars leverans
DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…
Seiko 5 Sports SRPL87K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm – Gul Urtavla
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL59K1 Automatisk Herrklocka 37.4 mm – Guld Urtavla
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko SSK047K1 5 Sports Automatisk Herrklocka 42.5 mm – Pepsi® GMT Edition
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko SSK015J1 Presage Style60’s SSK015J1 GMT Limited Edition 40.8 mm
Slut i lager
Seiko SRPL99K1 5 Sports Herrklocka 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans

Recensioner
Det finns inga recensioner än.