GANT Fairfax Svart/Stål 41 mm — GANT Fairfax Herrklocka — Svart urtavla och Silver armband — 100 m / 10 ATM — Glas: Mineral — Boett: Rostfritt stål
I lager
2 490 kr Det ursprungliga priset var: 2 490 kr.1 950 krDet nuvarande priset är: 1 950 kr.
I lager
Specification
Produktkategori
| Varumärke | GANT |
|---|---|
| Urverk | Quartz |
| Artikelnummer: | G189001 |
|---|---|
| Familj | Fairfax |
| EAN-nummer: | 7333240010083 |
Design och Stil
| Boettfärg | Silver |
|---|---|
| Färg armband/länk | Silver |
| Färg Urtavla | Svart |
Tekniska Specifikationer
| Diameter | 41 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 10 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Armband | Stål |
| Glas | Mineral |
| Vattenskydd | 100 m / 10 ATM |
| Datumangivelse | Dag och datum |
| Boettfärg | Silver |
Användningsinformation
| Datumangivelse | Dag och datum |
|---|---|
| Kön | Herrklocka |
| Garanti | 2 år |
Vår Frakt- och Leveranspolicy
Vi vill göra din shoppingupplevelse så enkel och trygg som möjligt. Här hittar du all information om hur vi hanterar frakt och leverans av dina beställningar.
Leveranstider och hantering
Vi skickar paket varje vardag (måndag till fredag) efter klockan 16:00.
Leveranspartner
Vi samarbetar med PostNord och DHL för att säkerställa att dina paket levereras tryggt och säkert.
Fraktkostnad
Fri frakt till postbox eller hemadress för beställningar över 1000 SEK.
För beställningar under 1000 SEK tillkommer en fraktkostnad på 65 SEK.
Frakt till ombud kostar 99 SEK oavsett ordervärde.
Leveranstider beroende på produkt
Produkter i lager: Leveranstiden är normalt 2-3 arbetsdagar från det att paketet lämnar vårt lager.
Beställningsvaror: Leveranstiden kan vara 2-4 veckor beroende på leverantörens tillgänglighet.
Frakttyper
Frakt till postbox eller hemadress:
Paketet lämnas vanligtvis i din postbox eller vid din dörr. Observera att vi inte ansvarar för eventuell stöld efter att paketet har levererats och placerats på angiven plats.Frakt till ombud:
Paketet skickas till ett närliggande ombud där du kan hämta ut ditt paket.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
RELATERADE PRODUKTER
Jovial Vit/Stål 32 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
3 928 krGANT Park Avenue Svart/Stål 28 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Casio Edifice Edifice Svart/Stål 47 mm
Slut i lager
Maurice Lacroix Fiaba Silverfärgad/Stål 32 mm
Slut i lager
Seiko SRPD65K2 5 Sports SKX Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…
Seiko 5 Sports SRPL87K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm – Gul Urtavla
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL59K1 Automatisk Herrklocka 37.4 mm – Guld Urtavla
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko SSK047K1 5 Sports Automatisk Herrklocka 42.5 mm – Pepsi® GMT Edition
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko SSK015J1 Presage Style60’s SSK015J1 GMT Limited Edition 40.8 mm
Slut i lager
Seiko SRPL99K1 5 Sports Herrklocka 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans

Recensioner
Det finns inga recensioner än.