GANT Marshfield Svart/Stål 41 mm — GANT Marshfield Herrklocka — Svart urtavla och Silver armband — 100 m / 10 ATM — Glas: Mineral — Boett: Rostfritt stål
I lager
2 290 kr Det ursprungliga priset var: 2 290 kr.2 050 krDet nuvarande priset är: 2 050 kr.
I lager
Specification
Produktkategori
| Varumärke | GANT |
|---|---|
| Urverk | Quartz |
| Artikelnummer: | G189004 |
|---|---|
| Familj | Marshfield |
| EAN-nummer: | 7333240010021 |
Design och Stil
| Boettfärg | Silver |
|---|---|
| Färg armband/länk | Silver |
| Färg Urtavla | Svart |
Tekniska Specifikationer
| Diameter | 41 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 10 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Armband | Stål |
| Glas | Mineral |
| Vattenskydd | 100 m / 10 ATM |
| Datumangivelse | Dag och datum |
| Boettfärg | Silver |
| Lås | Steel clasp |
Användningsinformation
| Datumangivelse | Dag och datum |
|---|---|
| Kön | Herrklocka |
| Garanti | 2 år |
Vår Frakt- och Leveranspolicy
Vi vill göra din shoppingupplevelse så enkel och trygg som möjligt. Här hittar du all information om hur vi hanterar frakt och leverans av dina beställningar.
Leveranstider och hantering
Vi skickar paket varje vardag (måndag till fredag) efter klockan 16:00.
Leveranspartner
Vi samarbetar med PostNord och DHL för att säkerställa att dina paket levereras tryggt och säkert.
Fraktkostnad
Fri frakt till postbox eller hemadress för beställningar över 1000 SEK.
För beställningar under 1000 SEK tillkommer en fraktkostnad på 65 SEK.
Frakt till ombud kostar 99 SEK oavsett ordervärde.
Leveranstider beroende på produkt
Produkter i lager: Leveranstiden är normalt 2-3 arbetsdagar från det att paketet lämnar vårt lager.
Beställningsvaror: Leveranstiden kan vara 2-4 veckor beroende på leverantörens tillgänglighet.
Frakttyper
Frakt till postbox eller hemadress:
Paketet lämnas vanligtvis i din postbox eller vid din dörr. Observera att vi inte ansvarar för eventuell stöld efter att paketet har levererats och placerats på angiven plats.Frakt till ombud:
Paketet skickas till ett närliggande ombud där du kan hämta ut ditt paket.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
RELATERADE PRODUKTER
Michael Kors Kerry Vit med kristaller/Stål 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Jovial Grön/Stål 34 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
4 057 krMichael Kors Mini Emery Pavé Rose Gold‑Tone Watch
I lager, 2–3 dagars leverans
Hugo Boss Ikon Blå/Stål 44 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Citizen Tsuyosa Automatisk Blå/Stål 40 mm
Slut i lager
DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…
Tissot T058.009.33.111.00 Lovely Round Damklocka
I lager, 2–3 dagars leverans
Tissot T094.210.22.111.01 Flamingo Damklocka
I lager, 2–3 dagars leverans
Tissot T094.210.22.111.00 Flamingo Damklocka
I lager, 2–3 dagars leverans
Tissot T116.617.33.051.00 Chrono XL Classic Herrklocka
I lager, 2–3 dagars leverans
Tissot T116.617.22.041.00 Chrono XL Classic Herrklocka
I lager, 2–3 dagars leverans

Recensioner
Det finns inga recensioner än.