Casio Edifice Edifice Svart/Stål 48.7 mm — Casio Edifice Edifice Herrklocka — Svart urtavla — 10 ATM (100m) — Glas: Mineral — Boett: Stål+sort belægning
Slut i lager
2 998 kr Det ursprungliga priset var: 2 998 kr.2 498 krDet nuvarande priset är: 2 498 kr.
Slut i lager
Specification
Produktkategori
| Varumärke | Casio Edifice |
|---|---|
| Urverk | Quartz |
| Artikelnummer: | ECB-30DC-1AEF |
|---|---|
| Familj | Edifice |
| EAN-nummer: | 4549526322310 |
Design och Stil
| Färg Urtavla | Svart |
|---|
Tekniska Specifikationer
| Diameter | 48.7 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 12.9 mm |
| Boett | Stål+sort belægning |
| Armband | Stållänk-svart |
| Glas | Mineral |
| Vattenskydd | 10 ATM (100m) |
| Lås | Viklås i stål |
Användningsinformation
| Kön | Herr |
|---|---|
| Garanti | 2 år |
Vår Frakt- och Leveranspolicy
Vi vill göra din shoppingupplevelse så enkel och trygg som möjligt. Här hittar du all information om hur vi hanterar frakt och leverans av dina beställningar.
Leveranstider och hantering
Vi skickar paket varje vardag (måndag till fredag) efter klockan 16:00.
Leveranspartner
Vi samarbetar med PostNord och DHL för att säkerställa att dina paket levereras tryggt och säkert.
Fraktkostnad
Fri frakt till postbox eller hemadress för beställningar över 1000 SEK.
För beställningar under 1000 SEK tillkommer en fraktkostnad på 65 SEK.
Frakt till ombud kostar 99 SEK oavsett ordervärde.
Leveranstider beroende på produkt
Produkter i lager: Leveranstiden är normalt 2-3 arbetsdagar från det att paketet lämnar vårt lager.
Beställningsvaror: Leveranstiden kan vara 2-4 veckor beroende på leverantörens tillgänglighet.
Frakttyper
Frakt till postbox eller hemadress:
Paketet lämnas vanligtvis i din postbox eller vid din dörr. Observera att vi inte ansvarar för eventuell stöld efter att paketet har levererats och placerats på angiven plats.Frakt till ombud:
Paketet skickas till ett närliggande ombud där du kan hämta ut ditt paket.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
RELATERADE PRODUKTER
Michael Kors Darci Roséguldstonad/Stål 39 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Tissot Tradition Vit/Läder 42 mm
Slut i lager
Citizen Dress Automatisk Grå/Gulguldtonat 40 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Tissot Pr 100 Blå/Stål 41 mm
Slut i lager
SWISS MILITARY Svart/Läder 42 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
DU KANSKE OCKSÅ GILLAR…
Seiko 5 Sports SRPL85K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL83K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL79K1 Automatisk Herrklocka 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL77K1 Automatisk Herrklocka 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPK08K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans

Recensioner
Det finns inga recensioner än.