Casio Edifice Edifice Svart/Gummi 49 mm — Casio Edifice Edifice Herrklocka — Svart urtavla — 10 ATM (100m) — Glas: Mineral — Boett: Stål
Slut i lager
2 298 kr Det ursprungliga priset var: 2 298 kr.1 998 krDet nuvarande priset är: 1 998 kr.
Slut i lager
Specification
Produktkategori
| Varumärke | Casio Edifice |
|---|---|
| Urverk | Anadigi |
| Artikelnummer: | ECB-30P-1AEF |
|---|---|
| Familj | Edifice |
| EAN-nummer: | 4549526322488 |
Design och Stil
| Färg Urtavla | Svart |
|---|
Tekniska Specifikationer
| Diameter | 49 mm |
|---|---|
| Tjocklek | 13 mm |
| Boett | Stål |
| Armband | Gummi, svart |
| Glas | Mineral |
| Vattenskydd | 10 ATM (100m) |
| Lås | Viklås i stål |
Användningsinformation
| Kön | Herr |
|---|---|
| Garanti | 2 år |
Vår Frakt- och Leveranspolicy
Vi vill göra din shoppingupplevelse så enkel och trygg som möjligt. Här hittar du all information om hur vi hanterar frakt och leverans av dina beställningar.
Leveranstider och hantering
Vi skickar paket varje vardag (måndag till fredag) efter klockan 16:00.
Leveranspartner
Vi samarbetar med PostNord och DHL för att säkerställa att dina paket levereras tryggt och säkert.
Fraktkostnad
Fri frakt till postbox eller hemadress för beställningar över 1000 SEK.
För beställningar under 1000 SEK tillkommer en fraktkostnad på 65 SEK.
Frakt till ombud kostar 99 SEK oavsett ordervärde.
Leveranstider beroende på produkt
Produkter i lager: Leveranstiden är normalt 2-3 arbetsdagar från det att paketet lämnar vårt lager.
Beställningsvaror: Leveranstiden kan vara 2-4 veckor beroende på leverantörens tillgänglighet.
Frakttyper
Frakt till postbox eller hemadress:
Paketet lämnas vanligtvis i din postbox eller vid din dörr. Observera att vi inte ansvarar för eventuell stöld efter att paketet har levererats och placerats på angiven plats.Frakt till ombud:
Paketet skickas till ett närliggande ombud där du kan hämta ut ditt paket.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
RELATERADE PRODUKTER
Jovial Svart/Stål 41 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
4 538 krJovial Varm grå/Stål 26 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
2 194 krEmporio Armani 32 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Michael Kors Mini Darci Pavé Gold-Tone Watch
I lager, 2–3 dagars leverans
Jovial Mörk blå/Stål 42 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
6 957 krDU KANSKE OCKSÅ GILLAR…
Seiko 5 Sports SRPL85K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL83K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL79K1 Automatisk Herrklocka 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPL77K1 Automatisk Herrklocka 38 mm
I lager, 2–3 dagars leverans
Seiko 5 Sports SRPK08K1 Automatisk Herrklocka 42.5 mm
I lager, 2–3 dagars leverans

Recensioner
Det finns inga recensioner än.